Cześć!

Szukałaś/łeś fotografa ślubnego na swój Ślub i Wesele i trafiłeś Do Mnie, a teraz z miejsca masz zapewne kilka pytań.

Czy Twój termin jest dostępny?  Tego nie wiem. Z grubsza terminy na 2022 rok rozeszły się już w latach 2019-2021, ale pozostały jeszcze dni w środku tygodnia takie jak piątki/czwartki/środy plus … jako ostatnia na 2022  pozostała jeszcze niemalże połowa październik 2022r. Kto planuje swój wymarzony dzień z październikową datą tego zapraszam serdecznie.

LAST MINUTE !!! : Zwolnił się termin 09.09.2022! , oraz 23.09.2022 !– Zapraszam do rezerwacji.

Kolejne terminy fotograficzne czyli te na 2023 – 2024 znikają dzień po dniu. Najlepiej nie czekać i polecam – lepiej sprawdź czy Twój wymarzony termin jest jeszcze dostępny.

Jak sprawdzić?
Nic prostszego – Napisz do Mnie maila : woowphoto@gmail.com, lub zadzwoń : 505641454, lub jeśli jesteś mniej śmiała/y ewentualnie napisz na Facebooku, Instagramie czy Youtubie.
Po Polsce podróżuję niemalże wszędzie od wielu lat realizując zlecenia szeregowi zadowolonych klientów. Z kilku prostych względów kalendarz wraz z harmonogramem noszę zazwyczaj przy sobie i jeśli nawet zechcesz jedynie zadzwonić by szybko ocenić dostępność – jestem jak najbardziej za! 🙂 To jedna z najprostszych metod dająca również coś, czego w świecie internetowej, niemej czcionki nie znajdziemy – bezpośredni kontakt. Polecam i zapraszam! Usłyszmy się i poznajmy 🙂

Jako Fotograf Ślubny staram się pokazywać piękno tej niezwykle barwnej dziedziny najlepiej jak potrafię przy zachowaniu pozycji ‘cienia’ w trakcie uroczystości, oraz z pozycji kumpla – waszego przewodnika w trakcie sesji plenerowych.
Tak, jestem z Wami jako obserwator i aktywny świadek wydarzeń. Utrwalam Wasze chwile dając Wam jak najwięcej z migawki tychże chwil, lecz jednocześnie nie ingerując – bez narzucania się i rozpychania łokciami. To Wasze szczególne momenty, nie moje, jestem z Wami dla Was.

Kilka szczegółów technicznych – Najczęściej Zadawane Pytania:

– Tak – Posiadam aktualny certyfikat umożliwiający fotografowanie w obiektach sakralnych.
– Tak – Posiadamy drona wraz z koniecznymi uprawnieniami.
– Tak – Fotografuję w każdych warunkach oświetleniowych, również w przypadku totalnej ciemności (zabieram wtedy moje specjalne zabawki oświetleniowe). 🙂
– Tak – Filmujemy. Nasze filmy przesyłamy w korespondencji prywatnej. W międzyczasie powstaje w tym temacie oddzielna strona www.
– Tak – Pełną ofertę wysyłam mailowo po poznaniu terminu i lokalizacji Ślubu/Wesela.
– Tak – Każdorazowo podpisujemy stosowną umowę na realizację Ślubnego reportażu fotograficznego.
– Nie – Nie musicie martwić się lokalizacją sesji plenerowej. Na terenie Mazur i Podlasia stale gromadzę dane odnośnie ciekawych fotogenicznie zakątków i smaczków do tychże sesji. Możliwe są  również realizacje sesji w każdym miejscu w Polsce i na Świecie. Mamy doświadczenia z kilku krajów położonych na różnych szerokościach geograficznych.
– Nie – Nie ma ograniczeń co do pory sesji w plenerze. Preferujemy jednak bajeczne wschody i zachody, oraz warunki nocne. Najmniej pasuje Nam środek dnia. Wam też – możecie nam zaufać. 🙂
– Nie – Nie publikuję wszystkich Waszych fotografii jeśli nie wyrażacie na to zgody. Jestem elastyczny.
– Tak – Zabieram ze sobą awaryjnie zapasowy aparat jako backup w razie awarii pierwszego.
– Tak – Tworzymy również wysokogatunkowe Filmy Ślubne. Pełny Pakiet Foto+ Film jest wiec dostępny.
– Nie – Nie ukrywam dodatkowych kosztów poza ofertą. Koszt z ofert jest już kosztem całkowitym.
– Tak – Chciałbym być Waszym Fotografem! 🙂

Kontakt na szybko – tel: 505641454

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Rafał