Cześć!

Skoro już tutaj trafiłeś/łaś to znak, że przewertowałeś/aś interenty i po walce z monotonią i nudą straciłaś /łeś zapewne już nadzieję. A jednak …! Szukasz fotografa ślubnego na swój Ślub i Wesele. Ostatnim kliknięciem klawisza, niemalże bez nadziei trafiasz Do Mnie.
Świetnie! , Fotki Ci pasują, ale co dalej? Masz zapewne kilka pytań. W takim razie postaram się pomóc.

Czy Twój termin jest dostępny?  Tego oczywiście nie wiem. Jeśli chodzi o rok 2024 to w przypadku sobót sytuacja jest już dość trudna. Zostały nam dosłownie pojedyncze sztuki tu i ówdzie w roku. Najpierw zerknijcie na planszę poniżej, może traficie. Jeśli nie – pytajcie bo czasami terminy się zwalniają a Ja nie zawsze od razu aktualizuję stronę. Zazwyczaj trwa to kilka dni.

Częściowo bezpieczne pozostają wciąż zwykłe dni tygodnia. 
Łapcie te ostatnie SOBOTNIE terminy na 2024 rok:

I to Tyle, oczywiście jeśli chodzi o sobotnie terminy – jeśli organizujecie wesele w piątek, lub innego dnia tygodnia- piszcie i pytajcie.

Kolejne terminy, czyli te na 2025 – 2026 rok znikają systematycznie dzień po dniu. Najlepiej  nie czekać i rezerwować jak najszybciej. 

Jak sprawdzić czy twój termin jest wciąż dostępny?
Nic prostszego – Napisz do Mnie maila : woowphoto@gmail.com, lub zadzwoń : 505641454, lub jeśli jesteś mniej śmiała/y ewentualnie napisz na Facebooku, Instagramie czy Youtubie.
Po Polsce podróżuję niemalże wszędzie od wielu lat realizując zlecenia dziesiątkom, czy nawet setkom zadowolonych klientów. Z kilku prostych względów kalendarz wraz z harmonogramem noszę zazwyczaj przy sobie i jeśli nawet zechcesz jedynie zadzwonić by szybko ocenić dostępność – jestem jak najbardziej za! 🙂 To jedna z najprostszych metod dająca również coś, czego w świecie internetowej, niemej czcionki nie znajdziemy – bezpośredni kontakt. Polecam i zapraszam! Usłyszmy się i poznajmy 🙂

Jako Fotograf Ślubny staram się pokazywać piękno tej niezwykle barwnej dziedziny najlepiej jak potrafię przy zachowaniu pozycji 'cienia’ w trakcie uroczystości. To wiele ułatwia, staramy się nie rzucać w oczy.
Jako ekipa Foto + Film jesteśmy z Wami jako obserwatorzy i aktywni świadkowie wydarzeń. Utrwalamy Wasze chwile dając Wam jak najwięcej z migawki tychże chwil, lecz jednocześnie nie ingerując – bez narzucania się i rozpychania łokciami. Oczywiście doradzamy i podpowiadamy jeśli tego pragniecie.

Zapraszam wszystkich, którzy poszukują wyjątkowych fotografii i filmu 🙂


Oprawa filmowa waszego Ślubu i Wesela w naszym wykonaniu Na Kanale YOUTUBE


Kilka szczegółów technicznych – Najczęściej Zadawane Pytania:

– Tak – Posiadam aktualny certyfikat umożliwiający fotografowanie i filmowanie w obiektach sakralnych.
– Tak – Posiadamy drona wraz z koniecznymi uprawnieniami.
– Tak – Fotografujemy w każdych warunkach oświetleniowych, również w przypadku totalnej ciemności (zabieram wtedy moje specjalne zabawki oświetleniowe). Omijamy ulewny deszcz w nadmiarze, choć nie stronimy od szybkich sesji 🙂
– Tak – Filmujemy z użyciem rejestratorów audio najwyższej klasy.
– Tak – Pełną ofertę wysyłam mailowo po poznaniu terminu i lokalizacji Ślubu/Wesela.
– Tak – Każdorazowo podpisujemy stosowną umowę na realizację Ślubnego reportażu fotograficznego.
– Nie – Nie musicie martwić się lokalizacją sesji plenerowej. Na terenie Mazur i Podlasia stale gromadzę dane odnośnie ciekawych fotogenicznie zakątków i smaczków do tychże sesji. Możliwe są  również realizacje sesji w każdym miejscu w Polsce i na Świecie. Mamy doświadczenia z kilku krajów położonych na różnych szerokościach geograficznych.
– Nie – Nie ma ograniczeń co do pory sesji w plenerze. Preferujemy jednak bajeczne wschody i zachody, oraz warunki nocne. Najmniej pasuje Nam środek dnia. Wam też – możecie nam zaufać. 🙂
– Nie – Nie publikuję wszystkich Waszych fotografii jeśli nie wyrażacie na to zgody. Jestem elastyczny.
– Tak – Zabieram ze sobą awaryjnie zapasowy aparat jako backup w razie awarii pierwszego.
– Tak – Warianty Foto+ Film można rozbijać na na przykłąd samo FOTO. 🙂 Opcje łączone są jednak (naturalnie) tańsze.
– Nie – Nie ukrywamy dodatkowych kosztów poza ofertą. Koszt z naszej oferty jest już kosztem całkowitym.
– Tak – Z chęcią sfotografujemy i sfilmujemy Wasz wymarzony Ślub i Wesele! 🙂

Kontakt na szybko – tel: 505641454

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Rafał

Oferta zawiera się w przedziale od 3.100zł do 9.900zł – po szczegóły zapraszam indywidualnie. 🙂 : woowphoto@gmail.com lub tel: 505641454