Cześć!

Realizuję się w fotografii Ślubnej od roku 2009, gdy dość przypadkowo (jak to czasami może się  zdarzyć)- znalazłem się z aparatem w dłoni w samym centrum ślubnej uroczystości.
Szybko zrozumiałem jak wiele dziedzin fotograficznych od portretu, przez fot. akcji, sport, reportaż, aż po dokument i krajobraz – łączy to jedno wspaniałe wydarzenie.

Oszołomiony ilością wydarzeń, słów, zachowań, emocji, uczuć, dynamiką zmian świateł, czy kontrastów miłości – po prostu wpadłem w ten wir i wciąż jestem tym wirem otumaniony! 🙂
Od samego początku jako Fotograf Ślubny staram się poszukiwać własnej drogi, pokazywać piękno tej niezwykle barwnej chwili najlepiej jak potrafię przy zachowaniu pozycji 'cienia’.
Tak, jestem z Wami jako obserwator i świadek wydarzeń. Utrwalam Wasze chwile dając Wam jak najwięcej z migawki tychże chwil, lecz jednocześnie nie ingerując – stoję w zgodzie z samym sobą – bez narzucania własnej woli i kreacji w trakcie reportażu fotograficznego.
Na kreację zawsze jest szansa w trakcie sesji plenerowych innego dnia, niż dzień zaślubin. I znów – to Wy decydujecie o jej przebiegu. Możecie podeprzeć się moim doświadczeniem i zaufać aktualnej koncepcji, lub wprowadzić swoją wizję przebiegu tej przygody.

Kilka szczegółów technicznych.

– Tak – Posiadam aktualny certyfikat umożliwiający fotografowanie w obiektach sakralnych.
– Tak – Fotografuję w każdych warunkach oświetleniowych, również w przypadku totalnej ciemności (zabieram wtedy specjalne zabawki). 🙂
– Tak – Pełną ofertę wysyłam mailowo po poznaniu terminu i lokalizacji Ślubu/Wesela.
– Tak – Każdorazowo podpisujemy stosowną umowę na realizację Ślubnego reportażu fotograficznego.
– Nie – Nie musicie martwić się lokalizacją sesji plenerowej. Na terenie Mazur i Podlasia stale gromadzę dane odnośnie ciekawych fotogenicznie zakątków i smaczków do tychże sesji.
– Nie – Nie ma ograniczeń co do pory sesji w plenerze. Preferuję jednak bajeczne wschody i zachody, oraz warunki nocne.
– Nie – Nie publikuję wszystkich Waszych fotografii jeśli nie wyrażacie na to zgody. Jestem elastyczny.
– Tak – Chciałbym być Waszym Fotografem! 🙂

Kontakt na szybko – 505641454

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Rafał